Kancelářský nábytek pro manažery

PRO NÁSLEDNÍKY

Roste vám doma malý vědátor nebo umělec, co tráví spoustu času u vašeho pracovního stolu? Máte předškoláka a pomalu se blíží doba, kdy bude nutné zařídit mu dětský pokoj? Sháníte kvalitní psací stůl, židle, postel a vůbec veškeré vybavení potřebné pro školáka či studenta? Preferuje hlavně kvalitní materiál a zpracování, ale zároveň kladete důraz na vzhled? Pak právě pro vás máme nabídku skvělého nábytku pro následníky.

Nábytek pro následníky, aneb když děti rostou

Jakmile dítě začne chodit do školy, změní se celý jeho dosavadní život. Mnoho času teď bude trávit nad nácvikem písma, psaním úkolů a dalšími povinnostmi. Dlouhé sezení v lavici a posléze doma si může začít vybírat daň v podobě zdravotních obtíží. Je proto velice důležité, abyste nábytek pro následníky vybírali s velikou péčí. Základem je kvalitní ergonomická židle, na které nebudou malého školáka bolet záda. K tomu je nutné vhodně nastavit výšku stolu, aby se dítě nehrbilo. S výběrem vhodného nábytku se na nás bez obav obraťte. 

Nabízíme Vám dvě kategorie dětského nábytku. V sérii Falko si můžete vybrat velmi kvalitně zpracované psací stoly, počítačové stoly, posuvné kontejnery a skříňky a samozřejmě také kvalitní křesla. Série Marco nabídne navíc i kompletní vybavení dětského pokoje, jako je postel a další. Nábytek pro následníky roste s vašimi dětmi, není tedy nutné jej měnit, když se dítě o pár centimetrů vytáhne. Jednoduše přizpůsobíte výšku stolu a křesla. Díky tomu vám může nábytek sloužit po celou dobu povinné školní docházky. 

Vybrali jste si z naší nabídky? Nebo byste raději koupili klasický dřevěný nábytek? Hledáte i vy pro svou pracovnu vhodný ekonomický nábytek? Preferujete italský nábytek? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Společně pro vás najdeme to nejlepší řešení.